Služby

Mezi naše zakázky patří tryskání a frézování povrchů komunikací, mostů a odstraňování dopravního značení na komunikacích.

Práce provádíme po celé naší republice bez ohledu na vzdálenost místa realizace od sídla firmy. Naše služby vždy přizpůsobíme individuálním požadavkům a přáním zákazníka.

Tryskání je povrchová úprava vodorovných ploch. K tryskání se používá tryskací stroj pracující na principu metání ocelových broků na plochu, kde se následně broky odráží s částmi odbrokovaného povrchu a s pomocí odsávaného vzduchu a odrazu se vracejí do násypky, kde se oddělují broky od tryskaného materiálu.
více
Frézování se používá ke srovnávání a snižování vodorovných betonových a asfaltových ploch. K frézování používáme různých elektrických i motorových fréz, od největších (dvou bubnové s pojezdem a záběrem 25 cm nebo jedno bubnové s pojezdem a záběrem 30 cm) až po nejmenší frézu (jedno bubnovou bez pojezdu se záběrem do 25 cm).
více
Broušení je povrchová úprava vodorovných betonových, asfaltových, keramických a železných povrchů a nabízí šetrnou přípravu podkladů před aplikací stěrek a nátěrů a zaručuje jemnou strukturu povrchu po opracování. Broušení provádíme strojní nebo ruční.
více
Provádíme odstraňování vodorovného dopravního značení na všech typech komunikací a otryskání cementového mléka z nových betonových vozovek před aplikací vodorovného dopravního značení.
více